Baharla Gelen

Erhan Bener - BAHARLA GELEN kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. P>O yıl bahar erken gelmişti, anımsıyorum. Önce lekesiz bir aydınlık içinde güneş çıkmıştı.

Responsive image
YAZAR
Erhan Bener
DOSYA BOYUTU
6,82 MB
YAYIN TARIHI
2000
DIL
Türkçe
ISBN
9789751407481

Bir Baharla Gelen kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Baharla Gelen kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Erhan Bener tarafından yazılmıştır.


O yıl bahar erken gelmişti, anımsıyorum. Önce lekesiz bir aydınlık içinde güneş çıkmıştı. Arkasından birden gökyüzü kararmış, bulutlar çatıların üstüne kadar alçalmış, bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaya başlamıştı. Şimşekler çakıyordu, gök gürlüyordu, çığlık çığlığa kaçışıyordu insanlar sokaklarda. Yıldırımların bulutları yırtarak çatal çatal inişleri içimi ürpertiyordu.Şiirler yazardım o zamanlar. Ateşli tutkular, çiçekler, ay ışıkları ile örülü şiirler. Hangi gizemli içgüdünün etkisiyle bilinmez, aşkla ölüm, birlikte büyürdü yüreğimde. Hiçbir şey belirli değildi. Çizgiler o kadar dağınık, o kadar saydam, çevremdeki her şey, öylesine savruk ve o kadar bunaltılı bir oluş içindeydi ki...Gerçeklikten düş dünyasına, geçmişten şimdiye, anımsamalardan betimlemelere geçerek kitap, insanı gitgide saran bir tempoyla ilerliyor. Romancı, kendi içine kapanmış bir kişinin dramını büyük bir incelik, ama amansız bir neşter vuruşuyla vermeyi başarmıştır...Philippe Brunetiere (Les Nouvelles Litteraires, Paris, 1966)Ustaca yazılmış, inandırıcı bir psikolojik tablo...Andre Miguel (Le Monde-Paris, 1966)İnsanın iç dünyasında yoğunlaşan bakış, yaratıcılığın kendini irdeleyen sesi, hayatı simgeleştirme eğilimi, anlatımda gerçekleştirme özeni...Prof. Dr. Gürsel Aytaç (Gösteri dergisi,1991)Sayfa Sayısı: 245Baskı Yılı: 2000Dili: TürkçeYayınevi: Remzi Kitabevi 


Baharla gelen aşklara hazır mısınız? Baharla gelen aşklar bereketlidir. Bahar, tadımlık aşk sunmağa değil, sevmesini bilenler için "ömürlük aşk" sunar kalplere.