Gülen Ceset

Mesaj Sayısı : 212 Rep points : 0 Kayıt tarihi : 28/07/10 Yaş : 22 Nerden : söylenmez ayıp xD. Karakterler Tip/Görünüş: (250/250). Konu: Geri: Gülen Ceset Cuma Tem. 30, 2010 6:53 pm.

Responsive image
YAZAR
Laurell K. Hamilton
DOSYA BOYUTU
5,11 MB
YAYIN TARIHI
2004
DIL
Türkçe
ISBN
9759758733371

PDF formatında Gülen Ceset. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gülen Ceset kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Zombileri morga götürüp orada üzerinde testler yapmayı denemişlerdi ama küçük parçalar kaçıp olabilecek en garip yerlerde saklanmaya başlamıştı." "Zombi yavaşça dönüp komedyene baktı; hareketleri acı veriyor gibiydi. Adamın gözleri zombiye kaydı, sonra seyirciye döndü, gülümsemesi geri geldi. Zombi ona bakmaya devam ediyordu. Bunun adamın çok hoşuna gitmediği belliydi. Onu pek suçlamıyordum. Ölüler bile kötü esprileri sevmezdi." Anita Black temposu bir an bile düşmeyen maceralarla boğuşuyor. Bir ölü diriltmek için bir milyon dolar teklif eden bir adamdan kurtulmak, ne olduğu belirsiz bir katif zombiyi bulmak ve şehrin yeni efendisi başvampir Jean-Claude'un çıkma tekliflerini atlatmak da bunlardan bir kısmı...Sayfa Sayısı: 368Baskı Yılı: 2004Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Kitap Adı: Gülen Ceset. Kitabın Orijinal Adı: The Laughing Corpse. Yazar Adı: Laurell K. Hamilton. Seri Adı: Anita Blake, Vampir Avcısı Serisi Seri Sıralaması: 2/22. Türü: Fantastik. Yayınevi: ArtemisYayınları.