Gülen Ceset

21.30 TL. Zombileri morga götürüp orada üzerinde testler yapmayı denemişlerdi ama küçük parçalar kaçıp olabilecek en garip yerlerde saklanmaya başlamıştı.".

Responsive image
YAZAR
Laurell K. Hamilton
DOSYA BOYUTU
10,21 MB
YAYIN TARIHI
2004
DIL
Türkçe
ISBN
9759758733371

Bir Gülen Ceset kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gülen Ceset kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Laurell K. Hamilton tarafından yazılmıştır.


Zombileri morga götürüp orada üzerinde testler yapmayı denemişlerdi ama küçük parçalar kaçıp olabilecek en garip yerlerde saklanmaya başlamıştı." "Zombi yavaşça dönüp komedyene baktı; hareketleri acı veriyor gibiydi. Adamın gözleri zombiye kaydı, sonra seyirciye döndü, gülümsemesi geri geldi. Zombi ona bakmaya devam ediyordu. Bunun adamın çok hoşuna gitmediği belliydi. Onu pek suçlamıyordum. Ölüler bile kötü esprileri sevmezdi." Anita Black temposu bir an bile düşmeyen maceralarla boğuşuyor. Bir ölü diriltmek için bir milyon dolar teklif eden bir adamdan kurtulmak, ne olduğu belirsiz bir katif zombiyi bulmak ve şehrin yeni efendisi başvampir Jean-Claude'un çıkma tekliflerini atlatmak da bunlardan bir kısmı...Sayfa Sayısı: 368Baskı Yılı: 2004Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Gülen Ceset -. Romanlar. "Zombileri morga götürüp orada üzerinde testler yapmayi denemislerdi ama küçük parçalar kaçip olabilecek en garip yerlerde saklanmaya baslamisti."