İstanbul-Paris

422 TL'den. Kullanıcıların İstanbul den Paris a buldukları en ucuz bilet: Pegasus uçak şirketi tarafındna teklif edilen bedeli 14.02.2020 olan bilet.

Responsive image
YAZAR
Salah Birsel
DOSYA BOYUTU
10,51 MB
YAYIN TARIHI
2004
DIL
Türkçe
ISBN
9789755702186

Bir İstanbul-Paris kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! İstanbul-Paris kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Salah Birsel tarafından yazılmıştır.


İstanbul-Paris hattı, Batılılaşma hareketleri bağlamında, son 150 yıl içinde en önemli ekseni oluşturmuştur. Önce Osmanlı aydınının, sonra da muhalif Türk aydınının, edebiyatçısının, sanat adamının gözünde özgürlüğe açılan yolun simgesiydi bu güzergah. Salah Birsel, her zamanki didikleyici yöntemi ve benzersiz üslubuyla, kültürel tarihimizin bu cephesine alabildiğine lezzetli bir bakış getirmeyi bilmiştir.Sayfa Sayısı: 253Baskı Yılı: 2004Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Paris Bölgesine Ucuz Uçak Bileti İçin Yer Ayırtın: Paris seyahatiniz için TripAdvisor'da uçak bileti fiyatlarını arayın, karşılaştırın ve tercihinize en uygun İstanbul-Paris fiyatları düştüğünde bildirim alın.