İstanbul-Paris

En uygun fiyatlarla İstanbul - Paris uçak biletleri. En kısa yolculuk süresi, görülmeye değer yerler, ayrıntılı hava durumu tahminleri gibi İstanbul - Paris arasında yolculuk hakkında yararlı bilgiler.

Responsive image
YAZAR
Salah Birsel
DOSYA BOYUTU
5,93 MB
YAYIN TARIHI
2004
DIL
Türkçe
ISBN
9789755702186

İstanbul-Paris harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Salah Birsel. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Salah Birsel'den İstanbul-Paris kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


İstanbul-Paris hattı, Batılılaşma hareketleri bağlamında, son 150 yıl içinde en önemli ekseni oluşturmuştur. Önce Osmanlı aydınının, sonra da muhalif Türk aydınının, edebiyatçısının, sanat adamının gözünde özgürlüğe açılan yolun simgesiydi bu güzergah. Salah Birsel, her zamanki didikleyici yöntemi ve benzersiz üslubuyla, kültürel tarihimizin bu cephesine alabildiğine lezzetli bir bakış getirmeyi bilmiştir.Sayfa Sayısı: 253Baskı Yılı: 2004Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Yılın her döneminde ziyaretçi çeken Paris'e İstanbul'dan en ucuz İstanbul Paris uçak bileti bulmak için gitmeyi düşündüğünüz tarihten 3 ay öncesinde bilet bakmaya başlamanızı tavsiye ederiz.