Tutkal

İp ve Örgü Sertleştirme Nasıl yapılır? Laminant Yüzey Tutkalı. Anlık Kalıp Ajanı. PEVEA Transfer Dekopaj Tutkalı. Türkiye'nin En Kapsamlı Tutkal Marketi. Son Ziyaret Edilen Ürünler. Haberler.

Responsive image
YAZAR
Irvine Welsh
DOSYA BOYUTU
1,44 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789754687309

PDF formatında Tutkal. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tutkal kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Tutkal, Edinburgh’un gecekondu ıslah çalışmaları kapsamında yer alan bir kenar mahallesinde yetişen dört arkadaşın öyküsüdür; onları 30’lu yaşlarına dek bir arada tutan sadakatin, deneyimlerin ve sırların öyküsü. Bir yanda 70’li yıllardan yeni yüzyıla, punk’tan techno’ya, hızdan uyuşmaya evrilen yaşamlar, diğer yanda ağır bir sınıf, kültür, çevre ve aile baskısı altında verilen hayatta kalma mücadelesi. Bu dört arkadaşı birbirine bağlayan; kentsel dönüşüm projesi ile okulun şekillendirdiği arkadaşlıktan ziyade, bunlardan sıyrılıp kurtulma arzusu; birbirlerine karşı, “arkadaşlarını kolla, kadınlara el kaldırma ve en önemlisi asla kimseyi ispiyonlama” ilkesine dayanan sokak ahlakının, tutkal misali kaynaştırdığı sadakatleriydi. “Welsh’in, Trainspotting’den sonra, hafızalardan silinmeyecek en okunulası kitabı… Tek kelimeyle çarpıcı!”Independent On Sunday“Enfes… Eğlenceli ve dinamik. Karakterler o kadar canlı ki bir kalabalık içinde görseniz, onları hemen ayırt edebileceğinizi sanıyorsunuz. Son derece tatminkâr bir kitap. Alınmalı, okunmalı, tadına varılmalı.”Irish Independent“Welsh’in en tutkulu, aynı zamanda en bütünlüklü ve çarpıcı, belki de en iyi eseri.”Times Literary SupplementSayfa Sayısı: 576Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Say Yayınları 


Türkiye'nin lider firmalarının tercih ettiği Tutkal, teknolojik alt yapılarla desteklediği sadakat projeleriyle iş paydaşlarının pazarlama maliyetlerini düşürmekte ve bağlılık/gerçek sadakat yaratmaktadır.