YAZAR
Stella M. Trevez
DOSYA BOYUTU
4,22 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9789751415080

Raya'nın İtirafı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Stella M. Trevez. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Stella M. Trevez'den Raya'nın İtirafı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Ben 44 Yaşındayım, Oğlum 53 kitabının yazarı Stella M. Trevez'den soluk soluğa okunacak bir roman...Uzun ve stresli bir gecenin sonunda, Deborah nihayet rahatlamıştı. O otele gitmemesini söyleyen iç sesi belki de hayatında ilk kez onu yanıltmıştı. Henüz farkında olmasa da,gerçek sandığı gibi değildi. Bütün gece otelde onu izleyen bir çift göz, pusuda bekleyen felaketin ta kendisiydi!Eşi, kızları ve torunuyla sakin ve huzurlu bir yaşam süren Deborah'ın peşindeki bu kişi kimdi ve amacı neydi? O geceden sonra onu nasıl bir gelecek bekliyordu?Bu romanında gizem dolu bir ilişkiler ağını sürükleyici dille kaleme alan Stella M. Trevez, kitap boyunca şaşırtmaya devam ediyor ve okuru, düğümleri kendisiyle birlikte çözmeye çağırıyor.Sayfa Sayısı: 271Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Remzi Kitabevi 


Rayanın İtirafı - Ben 44 Yaşındayım, Oğlum 53 kitabının yazarı Stella M. Trevezden soluk soluğa okunacak bir roman Uzun ve stresli bir gecenin sonunda, Deborah.