Bir Gölgenin Ardından

Ahmet Erözenci. Paul Auster, "Görünmeyen Adamın Portresi" isimli anlatısında, bir Pazar sabahı erken saatte gelen telefonla babasının ölüm haberini aldığı an onu anlatan bir kitap yazacağını bildiğini söyler.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Erözenci
DOSYA BOYUTU
3,37 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789750405600

Bir Bir Gölgenin Ardından kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bir Gölgenin Ardından kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ahmet Erözenci tarafından yazılmıştır.


Paul Auster, "Görünmeyen Adamın Portresi" isimli anlatısında, bir Pazar sabahı erken saatte gelen telefonla babasının ölüm haberini aldığı an onu anlatan bir kitap yazacağını bildiğini söyler. Philip Roth ise Patrimony isimli kitabında babasının hastalığından hareketle neredeyse birlikte geçirdikleri tüm yaşamı anlatır. Bense babamı anlatacağım bir kitabı yazacağımı, hastalandığı ilk günden, hatta belki daha önceden, çocukluğumdan beri biliyordum.Babam, kitabımda kendisi için dilediğim şekilde, uykusunda, huzurlu bir şekilde öldü. Önce kalp atışları yavaşladı, vuruların araları açıldı, sonra şiddetleri azaldı ve kısa bir süre sonra ekranda sadece düz bir çizgi izler oldum. Eli elimdeydi.İki nedenden ötürü kendimi şanslı addediyorum. Bana kendisiyle vedalaşma olanağı sağladığı ve benden hayatta istediği tek şeyi yerine getirebildiğim için…Sayfa Sayısı: 112Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Literatür Yayıncılık 


Biyografi, Oto Biyografi Kitapları. Bir Gölgenin Ardından Ahmet Erözenci. Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.